Aqua Peeling

Aqua Peeling

Peeling-Dermabrazyon: Cilt yüzeyinde bulunan siyah nokta ölü deri ve yüzeysel lekeleri temizlemek için ve cildin renginin açılmasını daha canlı daha parlak görünmesini elde edebilirsiniz

Ultrason: Ses dalgaları ile birlikte cildin altına iletilmek istenen vitaminleri,serumları cilt alt katmanına gönderebilir.

Radyofrekans: Cildin üst tabakasına zarar vermeden alt tabakasını ısıtarak kolejen üretiminini hızlandırıp daha gergin ve daha sıkı bir cilt elde edebilirsiniz.İnce çizgiler üzerine etkisi kanıtlanmıştır.

Sprey: Cildin ihtiyacına uygun olan ürünleri eşit miktarda cilde vererek tüm gözeneklere nufuz edebilirsiniz.

Scruber: Ciltteki ölü deriyi ve derinde olan siyah noktaları çok daha kolay temizleyebilir,aynı zamanda farklı akımları sayesinde peeling işlemi yapabilirsiniz.

Cooling: Üzerinde bulunan özel soğutma sistemi ile cildi şoklayabilir iğneli işlemler sonrası cildi rahatlatır.

Aqua peeling siyah nokta temizliğini su ile vakumlayarak aktif akneleri güvenle temizler ve yaygınlaşmasını önler.

Cildinizi temizleyip ölü deri hücrelerinden arındırırken aynı zamanda cilt altına basınç uygulayarak cildin ihtiyacı olan ve el ile cilt yüzeyine uygulansa dahi cilt altına yeterince ulaştırılamayan nem ve vitaminlerin cildin gerekli derinliğine sistemin kendine ait teknoloji özelliği ile ileten yeni nesil bir bakım uygulamasıdır.

Uygulama yumuşatıcı ve tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

En İyi Lazer Cihazları İçin
Alex Medikal

2004'ten beri alanında en iyi lazer cihazları için teklif alın, işinizi büyütün.

Sohbeti Başlat!
Hemen Bilgi Al

Medikal Ürünlerimiz İçin Teklif Alın

Medikal Ürünlerimiz İçin Teklif Alın