Cilt Bakım Cihazı 9+1

Cilt Bakım Cihazı 9+1

Alex Medikal’in sahip olduğu şık tasarımlı ve kullanışlı cilt bakım cihazları güzellik merkezinizde gerekli olan tüm temel fonksiyonlardan oluşturulmuş bir kombinasyondur. Bu kombine sistemde buhar makinesi, fırça ve taşlama, vakum-sprey ve yüksek frekans fonksiyonları bir arada bulunmaktadır.Cilt bakım cihazlarımız güzellik uzmanlarının cilt bakımını yapmak üzere tüm temel ihtiyaçlarını karşılayarak komple bir çözüm sunar. Yenilikçi ve şık dizaynı ile yeni nesil ve multi-fonksiyonel bir cilt bakım cihazı. Tek bir cihazda farklı fonksiyonlar bir araya toplanmıştır.

Dekoratif tasarımlı cilt bakım cihazlarımız kabininde gerekli olan temel fonksiyonlardan oluşturulmuş bir kombinasyondur. Bu kombine sistemde buhar makinesi, fırça ve taşlama, vakum-sprey ve yüksek frekans fonksiyonları bir arada bulunmaktadır.

Cilt bakım cihazlarımız güzellik uzmanlarının cilt bakımını yapmak üzere tüm temel ihtiyaçlarını karşılayarak komple bir çözüm sunar. Yenilikçi ve şık dizaynı ile yeni nesil ve multi-fonksiyonel bir cilt bakım cihazı. Tek bir cihazda 8+1 fonksiyon bir araya toplanmıştır: yüksek frekans, firmatör, lifting, iyons, sprey, buhar, ozon, vakum, loop ve wood lamp.

Yüksek Frekans; farklı cam başlıkları ile temizleme işlemi sonrası sakinleştirici ve sıkılaştırıcı olarak kullanılır. Ciltteki ölü tabakaların uzaklaştırılmasını sağlar. Dezenfekte etkisi ile akneli ciltler için faydalıdır. Kızarıklık sonrası acıyı azaltır.

Vakum ; cildin derinlemesine temizliği ile cilt yüzeyinde biriken tüm kir ve artıkların temizlenmesini sağlar.

Sprey ; cilt bakımında kullanılan toniklerin, yağlı veya alkollü solüsyonların cildin yüzeyine püskürtülerek derinlerine nüfuz etmesini sağlar.

Firmatör; cilde derin temizlik yapar, masaj amaçlıdır, kan akımını hızlandırır, cildin oksijen alışverişini artırarak biyolojik gençleşmeyi sağlar. Bakıma başlamadan önce cilt ıslak bir ped yardımı ile silinir. Buhar makinası yada sıcak havlu kompresi ile cilt yumuşatılır. Uygulama yapılacak bölüme bir miktar besleyici yağ sürülmesi önerilir. Cilt tipine uygun başlık seçilir. Hassas yada kuru ciltler için yumuşak fırçalar, yağlı yada kalın ciltler için sert fırçalar tercih edilir. Uygun dönme yönü, baskı seviyesi ve süresi ile işlem tamamlanır.

Cilde uygun serum iyontoforez yardımıyla yedirilir. Kan dolaşımını hızlandırır, hücre değişimini aktifleştirir. Deride, yeni hücrelerin oluşmasına ve ölü derilerin atılmasına yardımcı olur. Etkili ampul maddeleri, cildin derinliklerine ulaşır.

Ozon; Komedon temizliği bittikten sonra problemli ciltlerde 3-5 dk. kullanılır. Ozon kuru sis buharıdır ve cildin dezenfekte edilmesinde kullanılır.

Buhar; Vapozon cihazı ile normal cilde 15 dk. kadar nem verilir. Cilt nem açısından doygunluğa ulaştığında komedon işleminde siyah noktalar ve sivilceler temizlenir.

En İyi Lazer Cihazları İçin
Alex Medikal

2004'ten beri alanında en iyi lazer cihazları için teklif alın, işinizi büyütün.

Sohbeti Başlat!
Hemen Bilgi Al

Medikal Ürünlerimiz İçin Teklif Alın

Medikal Ürünlerimiz İçin Teklif Alın